Management

Filip Boogaerts
Site manager - Filip Boogaerts
Site Manager
Geert Goormans
Bodyshop manager - Geert Goormans
Bodyshop Manager
Pieter Van de Cruys

Verkoop Volkswagen

Bert Mertens

Verkoopadviseur - Bert Mertens

Verkoopadviseur
014 56 37 67
bert.mertens@verellengeel.be
Sören Lontie
Verkoopadviseur - Sören Lontie
Verkoopadviseur
014 57 10 96
soren.lontie@verellengeel.be

Verkoop Audi

Simon Vanden Bossche

Verkoopadviseur - Simon Vanden Bossche

Verkoopadviseur
014 57 10 93
simon.vandenbossche@verellengeel.be 
Evert De Bruyn

Verkoopadviseur - Evert De Bruyn

Verkoopadviseur
014 56 37 60
evert.debruyn@verellengeel.be 

Verkoop ŠKODA

Niels Beyens

Verkoopadviseur - Niels Beyens

Verkoopadviseur
014 56 37 62
niels.beyens@verellengeel.be

Naverkoop afdeling Volkswagen/SEAT/ŠKODA

Eli Bekers

Klantenadviseur VW/Skoda - Eli Bekers

Klantenadviseur Volkswagen/SEAT/ŠKODA
014 14 16 72
eli.bekers@verellengeel.be
Nick Swinnen

Naverkoop Volkswagen - Nick Swinnen

Klantenadviseur Volkswagen/SEAT/ŠKODA
014 14 16 79
nick.swinnen@verellengeel.be
Philip Hendrickx

Philip Hendrickx

Klantenadviseur Volkswagen/SEAT/ŠKODA
014 57 10 95
philip.hendrickx@verellengeel.be

Naverkoop afdeling Audi

Gert Vandenbergh
Klantenadviseur Audi - Gert Vandenbergh
Klantenadviseur Audi
014 14 16 74
gert.vandenbergh@verellengeel.be
Sabine Raeymaekers

Klantenadviseur Audi - Sabine Raeymaekers

Klantenadviseur Audi
014 14 16 82
sabine.raeymaekers@verellengeel.be

Administratie

Rob Verheyen

Administratie nieuwe wagens - Rob Verheyen

Administratie nieuwe wagens
014 57 10 98
rob.verheyen@verellengeel.be
Heidi Van Gorp

Boekhouding - Heidi Van Gorp

Boekhouding
014 14 16 98
heidi.vangorp@verellengeel.be
Heidi Vanderlinden

Heidi Vanderlinden

Administratie
014 14 16 75
heidi.vanderlinden@verellengeel.be

Receptie

Hilde Geudens

Onthaal - Hilde Geudens

Onthaal
014 57 10 90
hilde.geudens@verellengeel.be