Management

Filip Boogaerts
Site manager - Filip BoogaertsSite manager
Ivan Van Gorp
Ivan Van GorpSales manager
Geert Goormans
Bodyshop manager - Geert GoormansBodyshop manager

Verkoop Volkswagen

Michael Goor

Verkoopadviseur - Michael Goor

Verkoopadviseur
0032 14 56 37 68
michael.goor@verellengeel.be
Bert Mertens

Verkoopadviseur - Bert Mertens

Verkoopadviseur
0032 14 56 37 67
bert.mertens@verellengeel.be
Sören Lontie
Verkoopadviseur - Sören Lontie
Verkoopadviseur
0032 14 57 10 96
soren.lontie@verellengeel.be

Verkoop Audi

Simon Vanden Bossche

Verkoopadviseur - Simon Vanden Bossche

Verkoopadviseur
0032 14 57 10 93
simon.vandenbossche@verellengeel.be 
Evert De Bruyn

Verkoopadviseur - Evert De Bruyn

Verkoopadviseur
0032 14 56 37 60
evert.debruyn@verellengeel.be 

Verkoop ŠKODA

Niels Beyens

Verkoopadviseur - Niels Beyens

Verkoopadviseur
0032 14 56 37 62
niels.beyens@verellengeel.be
Björn Hanssen

Verkoopadviseur - Björn Hanssen

Verkoopadviseur
0032 14 56 37 65
bjorn.hanssen@verellengeel.be
Ilias Rayen

Verkoopadviseur - Ilias Rayen

Verkoopadviseur
0032 14 57 10 99
ilias.rayen@verellengeel.be

Naverkoop afdeling Volkswagen/ŠKODA

Pieter Van de Cruys

Aftersales Manager - Pieter Van de Cruys

Aftersales Manager
0032 14 14 16 80
pieter.vandecruys@verellengeel.be
Sabine Raeymaekers

Klantenadviseur VW/Skoda - Sabine Raeymaekers

Klantenadviseur Volkswagen/ŠKODA
0032 14 14 16 82
sabine.raeymaekers@verellengeel.be
Eli Bekers

Klantenadviseur VW/Skoda - Eli Bekers

Klantenadviseur Volkswagen/ŠKODA
0032 14 14 16 72
eli.bekers@verellengeel.be

Naverkoop afdeling Audi

Gert Vandenbergh
Klantenadviseur Audi - Gert Vandenbergh
Klantenadviseur Audi
0032 14 14 16 74
gert.vandenbergh@verellengeel.be
Jurgen Willems

Klantenadviseur Audi - Jurgen Willems

Klantenadviseur Audi
0032 14 14 16 77
jurgen.willems@verellengeel.be
Philip Hendrickx

Klantenadviseur Audi - Philip Hendrickx

Klantenadviseur Audi
0032 14 57 10 95
philip.hendrickx@verellengeel.be

Administratie

Rob Verheyen

Administratie nieuwe wagens - Rob Verheyen

Administratie nieuwe wagens
0032 14 57 10 98
rob.verheyen@verellengeel.be
Heidi Van Gorp
Boekhouding
0032 14 14 16 98
heidi.vangorp@verellengeel.be
Heidi Vanderlinden

Heidi Vanderlinden

Administratie
0032 14 14 16 75
heidi.vanderlinden@verellengeel.be

Receptie

Hilde Geudens

Onthaal - Hilde Geudens

Onthaal
014 57 10 90
hilde.geudens@verellengeel.be